بازی با آلت تناسلی

بازی با آلت تناسلی

پستتوسط مامان محمد » سه شنبه خرداد 19, 94 4:20 am

با سلام
پسرم 2سال و9ماهشه تقریبا 2ماهه از پوشک گرفتمش وقتی بیکار میشه یا موقع خواب دستش تو شورتشه البته بیشتر زمانیه که دستشویی داره اما مواقعی هم هست که بدون هیچ علتی این کار رو میکنه باهاش صحبت کردم که این م یه عضو بدنته و باید مواظبش باشی نباید هی بهش دست بزنی اما فایده ای نداره بیشتر شده و کمتر نه.سعی کردم حواسشو پرت کنم اما اون اینقدر باهوشه که متوجه میشه .سعی کردم به روی خودم نیارم وبگم که متوجه نشدم اما اون دستشو تو شورتش میکنه و میاد جلوی من وایمیسته و وقتی میخوام دستشو از توشورتش در بیارم فرار میکنه.نمیدونم چیکار کنم احساس میکنم با برخوردامون داریم حساس ترش میکنیم.میگه من شوپولیمو دوست دارم بهش گفتم چون دوسش داری باید مواظبش باشی و نشون کسی ندیش ونباید اجازه بدی کسی بهش دست بزنه مگه وقتی که لازم باشه به دکتر یا مامان و بابا.قبول کرده و دیگه شلوارشو در نمیاره اما دست زدنو.... :?:
لطفا کمکم کنید ممنون
مامان محمد

Re: بازی با آلت تناسلی

پستتوسط معصومه » پنج شنبه مهر 2, 94 6:09 pm

سلام
اینکه گفتید حواسشو.پرت میکنید روش خیلی خوبیه اما باید به طرز ماهرانه ای انجام بشه. مثلا بازیهایی پیشنهاد بدید که دستاشو درگیر کنه مثل گل بازی. خمیر بازی یا بازیای دیگه که دستاش مشغول میشه و خودتوم باهاش بازی کنید.
یه نکته خیلی مهم دیگه اینه که کاملا رفتارشو نادیده بگیرید و به هیچ وجه دربارش باهاش صحبت نکنید چون بچه شما تو سنی نیست که صحبت منطقی باهاش زیاد جواب بده
.این که جلو شما دست تو شورتش میکنه و وقتی شما میخواید دستشو دربیارید فرار میکنه دقیقا نشون میده که هدفش جلب توجهه. شما حتما وقت کافی برای بازی کردن باهاش بذارید و به خاطر رفتارای خوبش هرچند کوچیک حتما تشویقش کنید نوازشش کنید تا به خاطر جلب توجه دست به کارای نامناسب نزنه.
موفق باشید
معصومه

بازگشت به مشکلات رفتاری کودکان

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان