بازی هایی برای پیشگیری و درمان اختلالات یادگیری

اختلال یادگیری  دسته ای از اختلالات مربوط به کودکان می باشد که شامل اختلال در خواندن یا اختلال در ریاضیات و یا اختلال در دیکته نویسی می باشد. اختلال یادگیری زمانی تشخیص داده می شود که پیشرفت کودک برای خواندن،نوشتن و ریاضیات پایین تر از سطح سنی،هوشی و تحصیلی مورد انتظار باشد.

مجموعه بازی هایی که در زیر آمده است،به تحریک بخش هایی از مغز که در اختلال یادگیری دخالت دارد ،می پردازد و از این طریق به درمان این سری از اختلالات و یا پیشگیری از آن کمک شایانی خواهد کرد. 

ادامه مطلب…

۳ comments

 • با سلام، از وبلاگ دیدن نمودم، معلومه که شما علاقمند به پیشگیری از نارسایی ویژه یادگیری و کمک به خانواده ها هستید. امیدوارم در این راه با توکل بر خدا موفق باشید.
  رحیمی

  • با سلام
   ممنون از لطف شما.خط مشاوره ای کودک فردا تا حدود یک ماه دیگر خط اختصاصی برای سایر شهرهای ایران را نیز فعال خواهد کرد.که از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۱۶ قابل دسترسی برای عزیزان خواهد بود.خوشحال خواهیم شد که بتوانیم همکاری با شما داشته باشیم.
   شاد باشید…

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>