بازی هایی برای تقویت هوش و خلاقیت نوزادان (از بدو تولد تا ۳۶ ماهگی)

۳ comments

  • مطالبتون خیلی عالیه. پسر من سه ساله است همه وسایل رو پرت میکنه و خودش هم تکرار میکنه پرت پرت.از هر روشی بگید استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم لطفا راهنمایی کنید.

    • در پاسخ به شیرین
      با سلام
      کودکان در این سن علاقه زیادی به پرتاب کردن اشیا دارند که مرحله ای از رشد کودک محسوب می شود، سعی کنید از کلماتی مانند پرت نکن استفاده نکنید و قبل از اینکه فرزندتان وسیله ای را پرتاب کند حواسش را متوجه چیز دیگری کنید،چند وسیله بازی که در آن عمل پرتاب کردن وجود دارد تهیه کرده و هنگامی که کودک با آنها بازی می کند او را تشویق کنید و در بقیه موارد از روش گفته شده استفاده نمایید.

  • خیلی ممنون بابت مطالب جالبتون.من هم به طور تجربی به خیلی از این مطالب رسیده بودم وقبل از مطالعه این سایت اینها را روی فرزندم پیاده کرده بودم،واقعا مؤثره،دختر ۲۳ ماهه من الان می تونه به لطف خدا همه رنگها رو درست بگه،اشکال هندسی روبلده،میتونه اسم خودش و اطرافیانش روبخونه و نقاشی های زیبایی بکشه.با اجازه از مزالبزون در پروژه تحقیقاتیم استفاده می کنم.

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 1 = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>